SW Butik Sektöre Farklı Bir Boyuta Hazırlanıyor…

0

Online düzene ayak uydurmaya çalışan sektörler arasında öne çıkan hazır giyim sektöründe hızlı yükselişi ve dinamik tarzıyla örnek gösterilen SW Butik markası, e-ticaretteki yükselişiyle dikkat çeken markalardan olmaya hazırlanıyor.

2021 yılının Ortasında kurulan  Sw Butik markası, kısa sürede sektöre yön veren marka olarak adından söz ettirmeyi planlıyor. Giyim konusunda tüm kadınların ihtiyaçlarını karşılık vermek misyonuyla yola çıkan markanın e-ticaret serüveni, sıfır takipçi ile oluşturdukları SW Butik Instagram hesabı ile başlıyor.  Global giyim markalarının online iletişiminden ilham alarak ve trendleri yakından takip ederek geliştirdiği görsel dil sayesinde sosyal medyada yakalayacakları ivme ile birlikte, sektörde adeta bir referans konumuna gelmeyi hedefliyorlar.

5000 adetten fazla ürün çeşitleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Sw Butik, ürünlerini sosyal medya hesapları ve e-ticaret siteleri swbutik.com’da tüketiciye sunacak.

Sw Butik tüketicinin ihtiyaçlarını, taleplerini ve alışveriş deneyimlerini analiz ederek ilerleyerek, tüketicinin gözünde güvenilir, kaliteli ve ulaşılabilir bir marka haline gelmeyi hedeflemekte. Sw Butik , Başta Avrupa olmak üzere, Amerika, Rusya, Hindistan, İran, Irak ve Azerbaycan’a pazarında da kadınların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor.

Güvenli Alışveriş, Kalite ve Orjinallik Garantisi ve İyi bir müşteri deneyimi mottosu ile yola çıkan  swbutik.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. swbutik.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Satılan her ürün swbutik.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında swbutiğin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan swbutik.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Yanıtla

Your email address will not be published.