Pelin Akil-Anıl Altan çiftinin kızları 2 yaşında

0

2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Alin Altan’ın kızları Alin ve Lina, 2 yaşına bastı. Sürpriz bir parti organize eden ikili, kızlarının doğum gününü toplumsal medya hesaplarından da kutladı. Alin ve Lina ile birlikte objektif karşısına geçen çift, adeta memnunluklarını gözler önüne serdi.

“Şükürler olsun”

Pandemi sürecinde sıkı bir toplumsal medya kullanıcısı olan Pelin Akil, şunları söyledi: “Bugün mükemmel bi gündü. Canım kocam seni çok seviyorum. Artık, öncelikle testlerini yaptırıp, yanımızda olan, miniklerime şahane hisler yaşatan hoş ailemize çok teşekkür ederim.

Canım sarı papatyam ve sarı kelebeğim… Düzgün ki doğdunuz hoş kızlarım. Bugün yanımızda olan ve olmayan lakin onun dışında da sizi daha görmeden kalpten seven kocaman bir aileniz var. Şükürler olsun… Sağlıklı ve memnun olun, ben Allah’tan öbür ne isterim? Sizleri çok ancak çok seviyorum.”

Altan ise, hislerini, “Birbirimizden en fazla bu kadar uzak olalım hoş kızlarım… Pelin’im, Alin’im, Lina’m… Sıhhatle, bahtla dolu yıllarınız, yıllarımız olsun… Uygun ki…” kelamlarıyla söz etti.

Yanıtla

Your email address will not be published.